NOVINKY > Fotokronika > Rok 2014 > Dětský den 2014

Dětský den 2014

Oslava dětského dne proběhla ve Žďáru v sobotu 31.května 2014. Také letos ve spolupráci s jilemnickými skauty bylo připraveno na dvě desítky soutěží, při kterých si mohli ratolesti vyzkoušet svou šikovnost a zručnost.

Po úvodním zahřívacím tanečku se holky i kluci vydali plnit rúzné disciplíny, např. zatloukání hřebíků, chytání rybiček, střelbu ze vzduchovky, poznávání tekutin, házení šipek, jízdu na skluzavce apod. Po vyzkoušení všech soutěží jsme vyslechli několik písniček. To už ale přijela velká cisterna a naši kamarádi hasiči ze Studence, kteří zajistili strhující tečku dětského dne - hasební pěnu

Díky všem, kdo se zapojili do příprav a realizace DD. Obsluze, kuchtíkům, řidičům, skautům, hasičum ze Studence a sponzorům za podporu. Odměnou nám bylo 24 usmívajících se tváří.

fotografie z dětského dne

1. 10. Igor