NOVINKY > Fotokronika > Rok 2013 > Svatba členky sboru

Svatba členky sboru

13.7.2013 v 11h se vdávala aktivní členka našeho sboru Soňa Votočková. Po svatebním obřadu na hradu Pecka, se novomanželé s rodinou a svědky přemístili k restauraci Mája ve Vrchovině u Nové Paky. Zde s velkým úžasem spatřili postupně Luboše, Fíšu, Věrču, p.Benika a Terezku a položili si otázku "ježiši co tady dělaj??" Teprve až v tento okamžik začalo novomanželům docházet, že si na ně hasiči připravili několik úkolů, aby si ověřili jejich zručnost. Úkoly byly následující. Přenýst nevěstu od hasičské hadice přes překážku ke džberovce. Zde si rozdělit úlohy (pumpování a stříkání) a pomocí vodního proudu shodit terč - PET lahev. Další společný úkol měl prověřit spoluprácí tohoto páru. Na připraveném kozliku rozřezat borovicový špalek. Oťasovi byla nabídnuta hasičská motorová pila, ale asi byla po zimě "zamrzlá" nebo co. Prostě ne a ne chytit :o)  Nezbývalo než se chopit pily dvoumužné. Ovšem ta po které sáhli, byla tupá :o) a proto si museli od hasičů "koupit" nabroušenou. Touto pilou pak dokončili řezání i přesto, že jim velitel místo řezu poléval vodou :o) O to aby šla práce pěkně od ruky se postaral pan Fišera, jenž vyhrával na harmoniku.

fotografie