Drobečková navigace

NOVINKY > HASIČI > Soutěže

Soutěže

Od roku 2007, kdy se po několikaleté pauze obnovila činnost našeho sboru, se pravidelně naše družstvo každoročně zúčastňuje okrskové soutěže v požárním sportu, v okrsku č.11 Studenecko. V roce 2007 jsme začínali se starým vybavením ve vozíku PP8, který nám naštěstí zbyl v hasičské zbrojnici. Na soutěže jsme se dopravovali vozidlem ARO 240. Ačkoliv jsme po dobu 6let jako jediní soutěžili se strojem PS8, naše výkony byly srovnatelné s družstvy se silnějšími stroji.

Postupem času jsme sbírali zkušenosti a obnovili soutěžní vybavení (sací koš, savice, hadice a proudnice). V současné době se umísťujeme zhruba v polovině výsledkové listiny. 

Kromě okrskové soutěže, navštěvujeme i soutěže pořádající okolními sbory. Pravidelně se zúčastňujeme noční soutěže v Nedaříži, pouťového šplouchu ve Vidochově, soutěže veteránů v Nedaříži a také netradiční soutěže "kalenský vozík" v Dolní Kalné. "Při těchto závodech měří síly jak dospělí, tak děti, handicapovaní ze sdužení Sportem proti bariérám - Český Ráj i zcela zdraví. Všichni ale musí během svého závodu sedět na invalidním vozíku. Pro zdravé je to zajímavá zkušenost, při které zjišťují, jak složitý může být pohyb vsedě a na druhou stranu také to, že člověk s hendikepem není žádné tabu, kterému je lepší se vyhýbat."

Fotografie sdílíme na portálu rajče.net, uživatel - hasicizdar.

 

Menu

stažený soubor.jpg

 cisterna-animace.gif

 

19. 7. Čeněk

Zítra: Ilja

Hasičské noviny

Hasičské noviny

Dobrovolní hasiči ČR

 Dobrovolní hasiči

Počasí 

 Počasí

Obec Levínská Olešnice

 Levínská Olešnice

SDH Levínská Olešnice

 Hasiči L. Olešnice

SDH Čistá u Horek

 Hasiči Čistá u H.

 SDH Studenec

Hasiči Studenec

 

MÍSTNÍ FIRMY

Stavební montáže, Naklápěcí rotátory, Žďár

Naklápěcí rotátory


Kovovýroba Peterka s.r.o., Žďár

Kovovýroba


ZEMAN - voda a topení, Žďár

Voda-topení


POZNÁNÍ ZÁŽITKEM
vzdělávací programy, Žďár

Poznání zážitkem

 

Du-Pe s.r.o.
Žďár

DU-PE

 

 

 

 

 

 

Návštěvnost stránek

348879