NOVINKY > Fotokronika > Rok 2012 > Výroční valná hromada 2012

Výroční valná hromada

V sobotu 15.12.2012 se od 19h konala Výroční valná hromada SDH Žďár u St.Paky

Poté, co starosta sboru přivítal hosty a členy, předal slovo jednateli, který přítomné seznámil s programem valné hromady. Po schválení programu jsme vyslechli zprávu velitele, který měl připravenou prezentaci o činnosti našeho sboru se zaměřením na uskutečněné brigády, hasičské soutěže, odborná cvičení a na závěr seznámil členy s novým vybavením.

Dalším bodem navazovala zpráva jednatele o tom, jaké společenské, kulturní a sportovní akce byly našim sborem v uplynulém roce pořádány. I tato zpráva byla provázena fotografiemi z jednotlivých akcí.

Následovala zpráva o hospodaření a zpráva revizora účtu.

Při návrhu plánu činnosti na následující rok, byli členové vyzvání, aby se vyjádřili, které akce si přejí zachovat a jsou ochotni pomoci s jejich realizací a které naopak zrušit.  Hlasováním bylo rozhodnuto a částečné redukci námi pořádaných společenských akcích.

V diskuzi jsme nejprve vyslechli slova starosty obce, který pozitivně kvitoval naší činnost a přínos společenskému životu v obci. Dále pak následovali zdravice delegátů z okolních sborů.

Díky všem, kdo pomohli s přípravami, realizací i úklidem po této schůzi.

Zápis z VH 2012

-St-