NOVINKY > Fotokronika > Rok 2012 > Okrsk. soutěž 16.6.2012

Okrsk. soutěž 16.6.2012

V sobotu 16. června 2012 se za tropických teplot konala hasičská Okrsková soutěž v Nedaříži. Letošního ročníku se zúčastnilo 16.družstev mužů a 8.družstev žen.

Naši muži se sešli v 12:30 u hasičárny, naložili vše potřebné a před 13h vyrazili směr Nedaříž, aby stihli nástup. Na místě jsme zjistili, že máme startovní číslo 15 a tudíž dost času na přípravu techniky a na občerstvení před útokem.

Letos se oba požární útoky běžely na vzdálenost 100m (3B hadice a 2C). Družstvo sestavili Luboš D., Pepa M.,Standa V., Petr M., Fíša, Karolína G. a Jirka V. Děkujeme studeneckým bratrům za výpomoc. I přes to, že jsme trénovali pouze jednou, den před soutěží, vybojovali jsme 11.místo z 16 družstev. Oba pokusy jsme zaběhli v podobném čase 40,96s a 40,40s.

video-okrskova_soutez_2012