Drobečková navigace

NOVINKY > Fotokronika > Rok 2011 > Soutěž veteránů 2011

Soutěž veteránů 2011

 I letos jsme druhou sobotu v září vyjeli změřit své síly na hasičskou soutěž v požárním útoku veteránů do Nedaříže. Soutěžit se mohlo pouze se stroji PS8 a všemi ostatními do roku výroby 1960.

Pro zpestření soutěže, se při nástupu domluvilo, že jeden útok proběhne klasicky a druhý s nenastartovanou stříkačkou. To našeho strojníka mírně znervóznilo, ale na výsledku to nebylo znát.

Na startovní čáru jsme se postavili jako čtvrtý a po startovním výstřelu jsme provedli požární útok. Při tomto pokusu se nám zamotaly hadice a zklamaní jsme to hodnotili jako nepovedený útok. O to větší překvapení nastalo po několika vteřinách, když velitel soutěže oznámil, že nefungovala časomíra a tento pokus se nepočítá. Hned na to jsme proto útok opakovali.

Celé odpoledne příjemně utíkalo a s napětím jsme sledovali výsledkovou listinu, především časy ostatních družstev. Výsledky naznačovaly, že se umístíme na druhém místě. Při vyhlašování výsledků organizátor oznámil, že se počítají časy pouze z prvního útoku, kdy byly zhasnuté stoje, a protože jsme opakovaným pokusem předvedli nejrychlejší útok, zbylo na nás 1.místo, před Studencem, Plačicemi, Nedaříží a Bukovinou.

Po závěrečném nástupu a vyhlášení výsledků jsme s padající mlhou odjeli domů, kde jsme až do ranních hodin oslavovali úspěšný závěr letošní sezóny.

Děkujeme pořadatelům za podařenou soutěž a fanouškům za podporu

 fotografie

Menu

stažený soubor.jpg

 cisterna-animace.gif

 

15. 6. Vít

Zítra: Zbyněk

Hasičské noviny

Hasičské noviny

Dobrovolní hasiči ČR

 Dobrovolní hasiči

Počasí 

 Počasí

Obec Levínská Olešnice

 Levínská Olešnice

SDH Levínská Olešnice

 Hasiči L. Olešnice

SDH Čistá u Horek

 Hasiči Čistá u H.

 SDH Studenec

Hasiči Studenec

 

MÍSTNÍ FIRMY

Stavební montáže, Naklápěcí rotátory, Žďár

Naklápěcí rotátory


Kovovýroba Peterka s.r.o., Žďár

Kovovýroba


ZEMAN - voda a topení, Žďár

Voda-topení


POZNÁNÍ ZÁŽITKEM
vzdělávací programy, Žďár

Poznání zážitkem

 

Du-Pe s.r.o.
Žďár

DU-PE

 

 

 

 

 

 

Návštěvnost stránek

346943