NOVINKY > Fotokronika > Rok 2010 > Okrsk. soutěž Žďár 2010

Okrsk. soutěž Žďár 2010

V sobotu 19. června 2010 jsme hostili Okrskovou soutěž v požárním sportu v disciplíně požární útok. Soutěže se zúčastnilo 25 družstev (17 M a 8 Ž). Soutěž se skládala ze dvou útoků. První útok byl proveden podle pravidel požárního sportu, ale při druhém si členové družstev (v mužské kategorii) na startovní čáře vylosovali pozici, na které budou útok absolvovat.

K příjemnému průběhu soutěže jistě přispělo slunečné počasí, vynikající guláš a  voňavé klobásy z udírny.

Za zapůjčení materiálně-technického vybavení, bezvadnou spolupráci a pomoc při přípravách Okrskové soutěže, bychom rádi poděkovali SDH Martinice za poskytnutí a obsluhu elektronické časomíry,
SDH Studenec za dopravu vody, SDH Nedaříž za zapůjčení lavic a stolů, SDH Čistá u Horek za zapůjčení altánků, Jéňovi H. za zapůjčení ozvučení a všem rozhodčím, kteří řídili průběh soutěže.  Zapomenout nemůžeme ani na ukázněné diváky a fanoušky, kteří nezanechali žádné odpadky poházené po louce, za což jsme jako pořadatelé vděčni.

Poděkování patří rovněž  členům našeho sboru a kamarádům, kteří i v tak malém počtu, ale s velkým úsilím zvládli během sobotního odpoledne obsloužit cca 200 dobrovolných hasičů.

fotografie si lze prohlédnout po kliknutí na http://hasicizdar.rajce

-St-

27. 4. Jaroslav